Červený koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 120 x 170 cm

Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl.... více informací »
Červený koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan
Značka: Nouristan
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl....

Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl. Již na první pohled vás upoutá svou vysokou kvalitou a propracovaným vzorem, díky kterému se stane ozdobou místnosti.

Obsahuje vysoký podíl recyklovaných materiálů, které v něm dostaly novou šanci na život. Výrobek je tak ideální volbou pro ty, kterým záleží na udržitelnosti.

Je vyrobený z polypropylenu (40%), který mu poskytuje mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. Recyklovaná bavlna (40%) a recyklovaný polyester (20%) se zase postarají o příjemně měkký povrch, který vám poskytne pohodlí.

Ve slevě tento kus Červený koberec s podílem recyklované bavlny od výrobce s dobrým jménem Nouristan snadno můžete získat v naší online nabídce za skvělou cenu! Momentálně k dispozici za 1 990 Kč.