DecoKing Sada ručníků a osušek Marina světle hnědá, 4 ks 50 x 100 cm, 2 ks 70 x 140 cm

Ručníky a osušky pro celou rodinu. Skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu.... více informací »
DecoKing Sada ručníků a osušek Marina světle hnědá
Značka: DecoKing
849 Kč
Ověřit dostupnost »
Ručníky a osušky pro celou rodinu. Skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu....

Ručníky a osušky pro celou rodinu. Skvěle absorbují vlhkost a vyznačují se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Navíc rychle schnou a jejich dotek bude hýčkat pokožku. Ručníky a osušky nemají poutko pro zavěšení.Balení obsahuje:

4x ručník 50 x 100 cm
2x osušku 70 x 140 cm Hodně prodávaný produkt DecoKing Sada ručníků a jde sehnat také tu na našem webu v oblíbené sekci ručníky. Získejte ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce DecoKing. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kousek DecoKing Sada ručníků a osušek Marina světle hnědá, od dodavatele s dobrým jménem DecoKing naleznete v aktuální nabídce skutečně výhodně! V akci za cenu 849 Kč.