Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša, 60 x 120 cm, 60 x 120 cm

Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože... více informací »
Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša
Značka: Bellatex
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože...

Nepropustné jersey prostěradlo pro ty nejmenší. Už nebudete potřebovat samostatný chránič matrace pod prostěradlo, protože díky tomuto nepropustnému prostěradlu máte 2v1. Prostěradlo perfektně zabrání prosáknutí tekutin do matrace a zároveň je prodyšné. Dopřejte svým dětem sladké sny a sobě ušetřete čas s úklidem.
Tento exkluzivní produkt je k dostání prostě tady a teď na našich stránkách v populární sekci prostěradla. Nyní získáte akční výrobky z této oblíbené rubriky za super peníze. Přední dodavatel Bellatex vyrábí velmi kvalitní výrobky.. A to ještě není vše!

Kvalitní a žádaný produkt Dětské nepropustné jersey prostěradlo Míša, od naší známé značky Bellatex jde pořídit na našich stránkách za outletovou cenu! Aktuálně za super cenu 429 Kč.