Dětský koberec Flair Rugs My Town, 100 x 150 cm

Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs. Díky roztomilému designu a... více informací »
Dětský koberec Flair Rugs My Town
Značka: Flair Rugs
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs. Díky roztomilému designu a...

Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs. Díky roztomilému designu a praktickému polyesterovému materiálu se hodí zejména do dětského pokoje. Při případném ušpinění ho totiž stačí pohodlně vyprat v pračce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dětský koberec Flair Rugs My Town, od spolehlivé značky Flair Rugs snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 1 490 Kč.