Hnědý koberec Universal Delta, 57 x 110 cm

Proměňte jednoduše celou místnost. Stačí pořídit ten pravý koberec! Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude... více informací »
Hnědý koberec Universal Delta
Značka: Universal
569 Kč
Ověřit dostupnost »
Proměňte jednoduše celou místnost. Stačí pořídit ten pravý koberec! Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude...

Proměňte jednoduše celou místnost. Stačí pořídit ten pravý koberec!

Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude ve vzduchu menší koncentrace prachu. Ten bude mít tendenci držet se na povrchu koberce, jehož údržba je velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

O značce:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Tato značka dává důraz na kvalitní a odolné materiály, které toho nejen hodně vydrží, ale jsou také příjemné na dotek i pohled. V nabídce značky najdete koberce všech druhů – od jednoduchých bez vzorů po výrazné, nevšední kousky.

Tento neodolatelný výrobek Hnědý koberec Universal Delta, máte možnost získat právě nyní tady na webu v oblíbené sekci koberce! Připravili jsme pro vás podobné zboží z naší sekce za super peníze. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na více produktů od výrobce Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Universal může nabídnout vysoce kvalitní sortiment . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Výjimečný a žádaný produkt Hnědý koberec Universal Delta, od značky s dobrým jménem Universal lze zakoupit na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 569 Kč.