Jahu Deka Light Sleep New kytky Mona, 150 x 200 cm

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem... více informací »
Jahu  Deka Light Sleep
Značka: 4Home
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem...

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem do chladnějšího období, díky svým výborným termoregulačním vlastnostem. Je krásně hřejivá a neuvěřitelně měkoučká a příjemná na dotek. Díky svému materiálu je vhodná i pro alergiky. Rychle schne a nevytváří žmolky. Deka Light Sleep New má i mnohostranné využití. Kromě toho, že vás příjemně zahřeje, v létě si ji můžete vzít do letního kina a nebo na piknik. Můžete se do ní zachumlat u televize a pak ji jen tak přehodit přes sedačku, když čekáte návštěvu.Unikátní a žádaný produkt Jahu Deka Light Sleep New kytky Mona, 150 x 200 je dostupný bez problémů na našem webu umístěný v kategorii přikrývky! Najděte si ostatní zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Populární dodavatel 4Home má vysoce kvalitní zboží. levně. A to je teprve začátek!

Tento designový kus Jahu Deka Light Sleep od výrobce se zárukou kvality 4home jednoduše seženete momentálně za akční cenu. Aktuálně v akci za 399 Kč.