Jahu Deka Light Sleep New modrá, 150 x 200 cm

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem... více informací »
Jahu  Deka Light Sleep New modrá
Značka: 4Home
379 Kč
Ověřit dostupnost »
Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem...

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem do chladnějšího období, díky svým výborným termoregulačním vlastnostem. Je krásně hřejivá a neuvěřitelně měkoučká a příjemná na dotek. Díky svému materiálu je vhodná i pro alergiky. Rychle schne a nevytváří žmolky. Deka Light Sleep New má i mnohostranné využití. Kromě toho, že vás příjemně zahřeje, v létě si ji můžete vzít do letního kina a nebo na piknik. Můžete se do ní zachumlat u televize a pak ji jen tak přehodit přes sedačku, když čekáte návštěvu. Velmi oblíbený kus Jahu Deka Light Sleep New modrá, 150 x 200 cm můžete najít rovněž tu na webu zařazený v kategorii přikrývky. Nyní můžete najít ještě další produkty ve zmíněné kategorii snadno online. Oblíbený výrobce 4Home má na skladě kvalitní produkty za extra ceny. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Jahu Deka Light Sleep New modrá, 150 x 200 od kvalitního výrobce 4home pohodlně nakoupíte na našich stránkách téměř zdarma. Ve skvělé akci za 379 Kč.