Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Frozen 2 Elements baby, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm

Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv z animovaného filmu Ledové království 2 zaručeně... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Frozen
Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv z animovaného filmu Ledové království 2 zaručeně...

Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv z animovaného filmu Ledové království 2 zaručeně nesmí chybět v pokoji malé princezny. Povlečení navíc vykouzlí úsměv na dětské tváři a zároveň se stane skvělým doplňkem do jejich pokojíčku. Příjemná bavlna pak zaručí pohodlný a klidný spánek. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 40 x 60 cm
1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm Tento výjimečný produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Frozen 2 Elements baby, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm máte možnost sehnat taky tu v oblíbené rubrice ložní povlečení! Pořiďte si nové produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Frozen 2 od spolehlivého výrobce Jerry Fabrics pohodlně pořídíte bezpečně online ve výprodejové akci. V akci za cenu 399 Kč.