Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Minnie Unicorn 02, 90 x 200 cm

Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Mickey Mouse vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Minnie
Značka: Jerry Fabrics
339 Kč
Ověřit dostupnost »
Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Mickey Mouse vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete...

Originální dětské prostěradlo s motivem z animovaného filmu Mickey Mouse vám určitě nesmí chybět. Prostěradlo můžete sladit s dalším ložním prádlem v tomto stylu. Prostěradlo má praktickou gumu v rozích, která zabrání shrnování a zajistí, aby bylo prostěradlo upravené a spánek na něm maximálně pohodlný. Vhodné na matrace v maximální výšce 25 cm.
Ve slevě tento produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo Minnie Unicorn 02, 90 x 200 cm jde koupit rovnou tu na webu umístěný v kategorii prostěradla! Mrkněte na ještě ostatní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu. Dodavatel Jerry Fabrics vyrábí top produkty.! Přesvědčte se sami! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další kousky od výrobce Jerry Fabrics. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné prostěradlo od naší známé značky Jerry Fabrics lze nakoupit právě teď za parádní cenu. Výhodně za 339 Kč.