Koberec Bonami Selection Morra, 160 x 230 cm

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy... více informací »
Koberec Bonami Selection Morra
Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy...

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní pracování, tak i pečlivý výběr kvalitních a zároveň praktických materiálů.

Jedním z nich je i tento moderní koberec z kolekce Morra, který nenásilně ozvláštní vzhled ložnice nebo třeba obýváku. Jeho polypropylenová vlákna jsou navíc upravena speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, která dodá na odolnosti a zároveň jemnosti pro vaše bosé nožky.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.

Velmi oblíbený produkt Koberec Bonami Selection Morra, 160 x 230 cm lze koupit ještě tu na stránkách v rubrice koberce! Nyní získáte vyjímečné zboží z naší sekce v akci.

Hodně povedený produkt Koberec Bonami Selection Morra, 160 x 230 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Bonami Selection můžete sehnat zde teď za nejnižší cenu! Ceny od 3 490 Kč.