Koberec Bonami Selection Rubbico, 140 x 200 cm

Jelikož věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší, přinášíme pro vás exkluzivně značku Bonami Selection. Ta při výrobě... více informací »
Koberec Bonami Selection Rubbico
Jelikož věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší, přinášíme pro vás exkluzivně značku Bonami Selection. Ta při výrobě...

Jelikož věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší, přinášíme pro vás exkluzivně značku Bonami Selection. Ta při výrobě svých produktů dbá na výběr praktických a zároveň kvalitních materiálů a jejich následné pečlivé zpracování.

Výjimkou není ani tento koberec z kolekce Rubbico, jenž svým rafinovaným vzhledem vnese svěží vítr do obýváku, ale i ložnice. Vyroben je z polypropylenových vláken se speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, díky které se dočkáte větší odolnosti, vyšší hustoty vláken a tím pádem nezaměnitelné jemnosti pro vaše bosé nožky. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.


Tento žádaný kousek Koberec Bonami Selection Rubbico, 140 x 200 můžete pořídit v pohodě na našich stránkách zařazený v sekci koberce! Vyhledejte si ještě podobné zboží z této populární rubriky za nejnižší cenu!

Unikátní a žádaný výrobek Koberec Bonami Selection Rubbico, 140 x 200 od dodavatele s dobrým jménem Bonami Selection jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Nabídky již od 3 190 Kč.