Koberec Flair Rugs Urban Squares, 60 x 220 cm

Hodně prodávaný výrobek Koberec Flair Rugs Urban Squares, 60 x 220 od známé společnosti Flair Rugs snadno seženete nyní napořád výhodně! Teď za akční cenu 999 Kč. EAN: AF445060524
Koberec Flair Rugs Urban Squares
Značka: Flair Rugs
999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.