Koberec Floorita Painting, 80 x 150 cm

Koberce Floorita vás okouzlí nejen svým nevídaným, lehce až uměleckým pojetím, ale i vysokou odolností vůči skvrnám. Údržba... více informací »
Koberec Floorita Painting
Značka: Floorita
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce Floorita vás okouzlí nejen svým nevídaným, lehce až uměleckým pojetím, ale i vysokou odolností vůči skvrnám. Údržba...

Koberce Floorita vás okouzlí nejen svým nevídaným, lehce až uměleckým pojetím, ale i vysokou odolností vůči skvrnám.

Údržba tohoto koberce je velice jednoduchá záležitost – i když se vám na něj podaří rozlít např. víno či kávu, skvrna se nevsákne do vláken, a vy tekutinu můžete lehce odstranit pomocí papírové utěrky a vody. Přesně tak, jak to můžete vidět v tomto videu:

Kvalitní a velmi žádaný produkt Koberec Floorita Painting, 80 x 150 cm můžete sehnat také tu na webu umístěný v rubrice koberce. Prozkoumejte akční produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel Floorita představuje špičkový sortiment za překvapivě výhodnou cenu. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce Floorita. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Koberec Floorita Painting, 80 x 150 od výrobce s dobrým jménem Floorita jednoduše pořídíte u nás právě levně. Výhodně za cenu 1 290 Kč.