Koberec Rizzoli Ethnic, 80 x 140 cm

Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento... více informací »
Koberec Rizzoli Ethnic
Značka: Rizzoli
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento...

Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Zcela unikátní produkt Koberec Rizzoli Ethnic, 80 x 140 od známého předního výrobce Rizzoli jednoduše najdete na našich stránkách teď právě za outletovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 699 Kč.