Koberec Rizzoli Faces, ⌀ 140 cm

Do detailu vytříbený interiér díky trendy koberci od značky Rizzoli. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou... více informací »
Koberec Rizzoli Faces
Značka: Rizzoli
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Do detailu vytříbený interiér díky trendy koberci od značky Rizzoli. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou...

Do detailu vytříbený interiér díky trendy koberci od značky Rizzoli. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Tento akční a ve slevě produkt Koberec Rizzoli Faces, ⌀ 140 máte možnost získat bezstarostně tu v oblíbené kategorii koberce! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Rizzoli. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Koberec Rizzoli Faces, ⌀ 140 od top výrobce Rizzoli pohodlně získáte u nás teď se slevou! Nyní pořídíte jen za 1 190 Kč.