Koberec Rizzoli Gold, 160 x 230 cm

Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je... více informací »
Koberec Rizzoli Gold
Značka: Rizzoli
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je...

Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Designový produkt Koberec Rizzoli Gold, 160 x 230 cm je k dostání právě zde tady u nás v populární sekci koberce! Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této známé sekce za nejlepší ceny! Významný dodavatel Rizzoli pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment.! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Rizzoli. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Koberec Rizzoli Gold, 160 x 230 od známé společnosti Rizzoli jde získat online za výborné peníze. Pouze nyní za 1 890 Kč.