Koberec Rizzoli Heart, 80 x 200 cm

Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento... více informací »
Koberec Rizzoli Heart
Značka: Rizzoli
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento...

Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Neodolatelný produkt pořídíte lehce tady u nás v oblíbené rubrice koberce. Nyní si můžete vybrat kvalitní kousky ve zmiňované sekci za výborné peníze.

Akční a ve slevě kus Koberec Rizzoli Heart, 80 od společnosti s výborným jménem Rizzoli jednoduše můžete pořídit tady skutečně výhodně. Zrovna nyní za cenu 949 Kč.