Koberec Rizzoli Paint, 160 x 230 cm

Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento... více informací »
Koberec Rizzoli Paint
Značka: Rizzoli
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento...

Dodejte svému interiéru šťávu s pomocí trendy koberce od značky Rizzoli, který umně doladí vaše bydlení k dokonalosti. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Často hledaný produkt Koberec Rizzoli Paint, 160 od výrobce Rizzoli lze nakoupit tady a teď za super cenu! Výhodně za 1 890 Kč.