Koberec Rizzoli Sea, 120 x 180 cm

Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento... více informací »
Koberec Rizzoli Sea
Značka: Rizzoli
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento...

Koberec od značky Rizzoli platí nejen za praktickou součást domácnosti, taky je potěchou pro milovníky vytříbeného designu. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.


Velmi oblíbený produkt Koberec Rizzoli Sea, 120 x 180 jde sehnat bezstarostně tu na webu v rubrice koberce. Podívejte se na zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu!

Tento kvalitní produkt Koberec Rizzoli Sea, 120 x 180 od předního výrobce Rizzoli snadno můžete sehnat u nás právě za akční cenu. Nabídka od 1 290 Kč.