Koberec s podílem bavlny Universal Haria Play, 80 x 150 cm

Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru... více informací »
Koberec s podílem bavlny Universal Haria Play
Značka: Universal
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru...

Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru toho pravého na produkty od značky Universal. Snoubí moderní design s vysokou funkčností.

Kolekce Haria je plná barev, které s přehledem rozzáří i ten nejtemnější kout vašeho interiéru. O odolnost proti oděru a měkkost vláken se postará kombinace bavlny a polyesteru, jež se navíc pyšní i snadnou údržbou.


Výjimečný a žádaný výrobek Koberec s podílem bavlny Universal Haria Play, 80 x 150 cm dostanete bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v sekci koberce! Mrkněte na další produkty ze zmíněné sekce v akci!

Unikátní a oblíbený výrobek Koberec s podílem bavlny Universal Haria Play, 80 od kvalitní značky Universal máte možnost pořídit momentálně na webu napořád výhodně! Ceny již od 1 390 Kč.