Koberec Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm

U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo... více informací »
Koberec Universal Anouk Abstract
Značka: Universal
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo...

U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo pověsit na zeď jako tapiserii. Tento koberec hezky oživí zejména světlé podlahy a doplní pohovky v barvách, které se na jeho vzoru objevují. Pokud potřebujete jemně oživit interiér v tónech béžové, šedé, krémové a bílé, tenhle koberec s nízkým vlasem by vám mohl padnout.

Koberec je ošetřen metodou heat-frisé, která mu dodává větší pevnost a koberec se stane se odolnější vůči poškození. Zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce: barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Tento neodolatelný kousek Koberec Universal Anouk Abstract, 120 x 170 dostanete snadno tu na našich stránkách v populární rubrice koberce. Vyhledejte si parádní produkty z této známé kategorie za super ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Universal prodává top zboží ! Však to vidíte sami!

Zcela unikátní produkt Koberec Universal Anouk Abstract, 120 od společnosti Universal lze nakoupit online za příznivou cenu! Cena od 1 890 Kč.