Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm

U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo... více informací »
Koberec Universal Anouk Abstract
Značka: Universal
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo...

U koberce se vzorem připomínajícím abstraktní plátno možná budete chvíli váhat, zda jej položit pod konferenční stolek nebo pověsit na zeď jako tapiserii. Tento koberec hezky oživí zejména světlé podlahy a doplní pohovky v barvách, které se na jeho vzoru objevují. Pokud potřebujete jemně oživit interiér v tónech béžové, šedé, krémové a bílé, tenhle koberec s nízkým vlasem by vám mohl padnout.

Koberec je ošetřen metodou heat-frisé, která mu dodává větší pevnost a koberec se stane se odolnější vůči poškození. Zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce: barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Oblíbený a akční produkt Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x 150 cm jde získat taky na našich stránkách zařazený v sekci koberce! Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované sekci za super peníze. Věhlasný výrobce Universal vám nabízí vynikající zboží.. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Koberec Universal Anouk Abstract, 80 x od značky s dlouholetou historií Universal seženete tady a teď v akci. Teď za akční cenu 1 190 Kč.