Koberec Universal Dark Line, 80 x 150 cm

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –... více informací »
Koberec Universal Dark Line
Značka: Universal
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky –...

V kolekci Dark objevíte podmanivou sílu temných barev v doprovodu trendy jednoduchých liniových vzorů. Kromě praktické složky – maskování tmavých skvrn a drobného povrchového znečištění – jsou tyto koberce skutečným stylovým potěšením. Místnost celkově probudí i vizuálně sjednotí.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Nejprodávanější výrobek najdete bezprostředně tady a teď na našem webu v kategorii koberce. Vyberte si nové kousky z této kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Universal vám představuje špičkové zboží. za příznivou cenu! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Unikátní a oblíbený výrobek Koberec Universal Dark Line, 80 x 150 od značky se zárukou kvality Universal snadno můžete sehnat aktuálně trvale výhodně! V akci za cenu 1 390 Kč.