Koberec Universal Floret Light, 140 x 200 cm

Romantické květinové zdobení ve spojení s jemnou barevnou paletou. Okouzlující design koberců z kolekce Floral skvěle zapadne do... více informací »
Koberec Universal Floret Light
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Romantické květinové zdobení ve spojení s jemnou barevnou paletou. Okouzlující design koberců z kolekce Floral skvěle zapadne do...

Romantické květinové zdobení ve spojení s jemnou barevnou paletou. Okouzlující design koberců z kolekce Floral skvěle zapadne do rustikálních i moderně laděných interiérů. Ráz místnosti pak díky tomuto kousku získá nádech něžnosti a zároveň bude mimořádně trendy. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Akční výrobek Koberec Universal Floret Light, 140 x 200 od top výrobce Universal můžete koupit v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 2 790 Kč.