Koberec Universal Gio Cerso, 80 x 150 cm

S kobercem z kolekce Gio od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka... více informací »
Koberec Universal Gio Cerso
Značka: Universal
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
S kobercem z kolekce Gio od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka...

S kobercem z kolekce Gio od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka proti studené podlaze.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Unikátní a žádaný kousek získáte nyní tady a teď na našem webu ve známé kategorii koberce! Nyní si můžete pořídit ještě další zboží z této populární kategorie v bezva akci! Známý dodavatel Universal má k dispozici vynikající výrobky.. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další kousky od výrobce Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Koberec Universal Gio Cerso, 80 x 150 od známého výrobce Universal můžete najít zrovna téměř zdarma. Nyní za akční cenu 1 390 Kč.