Koberec Universal Lucy Multi Waves, 120 x 170 cm

Dejte svým chodidlům trochu pohody a radosti. Tím docílíte nápaditým kobercem značky Universal s nevšedním designem. Tento... více informací »
Koberec Universal Lucy Multi Waves
Značka: Universal
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Dejte svým chodidlům trochu pohody a radosti. Tím docílíte nápaditým kobercem značky Universal s nevšedním designem. Tento...

Dejte svým chodidlům trochu pohody a radosti. Tím docílíte nápaditým kobercem značky Universal s nevšedním designem.

Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude ve vzduchu menší koncentrace prachu. Ten bude mít tendenci držet se na povrchu koberce, jehož údržba je velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

O značce:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Tato značka dává důraz na kvalitní a odolné materiály, které toho nejen hodně vydrží, ale jsou také příjemné na dotek i pohled. V nabídce značky najdete koberce všech druhů – od jednoduchých bez vzorů po výrazné, nevšední kousky.

Často hledaný produkt Koberec Universal Lucy Multi Waves, 120 x od přední společnosti Universal je k dispozici v naší aktuální nabídce v akci! Nyní nakoupíte za 1 890 Kč.