Koberec Universal Matrix Square, 140 x 200 cm

Koberce Universal vás budou bavit! Tento kousek se vám rychle vryje pod kůži a zútulní váš domov. Není ale jen stylovou... více informací »
Koberec Universal Matrix Square
Značka: Universal
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce Universal vás budou bavit! Tento kousek se vám rychle vryje pod kůži a zútulní váš domov. Není ale jen stylovou...

Koberce Universal vás budou bavit! Tento kousek se vám rychle vryje pod kůži a zútulní váš domov. Není ale jen stylovou záležitostí.

Koberce jsou i praktickou výbavou, která vám pomůže ušetřit za vytápění. Dobře totiž izoluje teplo. Další výhodou je tlumení nepříjemných pádů, třeba našich malých ratolestí.

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To běhounu jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu běhounu – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní běhounu Universal ji rázně zaženou. Jejich hebký materiál je nejen velmi příjemný na dotek, ale má také skvělé izolační vlastnosti a dobře se udržuje.

Vysoce kvalitní produkt Koberec Universal Matrix Square, jde pořídit teď tu na stránkách umístěný v sekci koberce. Pořiďte si zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Povedený kousek Koberec Universal Matrix Square, 140 x 200 od značky s tradicí a dobrou pověstí Universal snadno naleznete tady nyní za super peníze. Nyní můžete mít za 2 990 Kč.