Koberec Universal Mirva Vintage, 140 x 200 cm

Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály.... více informací »
Koberec Universal Mirva Vintage
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály....

Značka Universal je známá především pro výrobu koberců, při jejichž výrobě sází na vyladěný vzhled a kvalitní materiály.

Jinak tomu není ani u tohoto moderního kousku z kolekce Marakesh. Vyrobený je z polypropylenu, díky kterému se může pyšnit vysokou odolností proti oděru i elasticitou vláken. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým vytápěním.


Tento výjimečný produkt Koberec Universal Mirva Vintage, 140 x 200 máte možnost sehnat právě teď tu na webu umístěný v kategorii koberce. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této sekce za výborné peníze.

Hodně žádaný kousek Koberec Universal Mirva Vintage, od naší známé značky Universal pohodlně získáte aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 2 790 Kč.