Koberec Universal Parma Wave, 140 x 200 cm

Něžný bohémský styl s romantickou elegancí a exotický dotek. To najdete v kolekci Parma, která dodá vaší místnosti na... více informací »
Koberec Universal Parma Wave
Značka: Universal
2 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Něžný bohémský styl s romantickou elegancí a exotický dotek. To najdete v kolekci Parma, která dodá vaší místnosti na...

Něžný bohémský styl s romantickou elegancí a exotický dotek. To najdete v kolekci Parma, která dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento kvalitní produkt je k sehnání jednoduše u nás v oblíbené rubrice koberce. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii za akční cenu. Populární výrobce Universal představuje skvělé výrobky. za extra ceny. Podívejte se sami! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Koberec Universal Parma Wave, od společnosti Universal máte možnost získat zrovna dnes napořád výhodně. Nyní pořídíte za 2 290 Kč.