Koberec Universal Ruby, 160 x 230 cm

Koberec z kolekce Ruby od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým... více informací »
Koberec Universal Ruby
Značka: Universal
4 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec z kolekce Ruby od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým...

Koberec z kolekce Ruby od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým vlastnostem.

Polypropylenový materiál zajistí vysokou odolnost proti oděru i elasticitu vláken, která se postará o atraktivní vzhled po dlouhou dobu používání. Majitele chlupatých domácích mazlíčků pak jistě potěší i antistatické vlastnosti.

Tento žádaný produkt Koberec Universal Ruby, 160 x dostanete ještě u nás ve známé kategorii koberce! Připravili jsme nové produkty z této známé kategorie za extra cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další vybrané kousky značky Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Koberec Universal Ruby, 160 x od společnosti Universal pohodlně získáte právě ve výprodejové akci. Cenově vychází na 4 690 Kč.