Koberec Universal Salsa Multi, 60 x 120 cm

Jste milovníky klasického stylu a sofistikované elegance? Pak se nechte okouzlit kolekcí Salsa Multi, která sází na propracované... více informací »
Koberec Universal Salsa Multi
Značka: Universal
569 Kč
Ověřit dostupnost »
Jste milovníky klasického stylu a sofistikované elegance? Pak se nechte okouzlit kolekcí Salsa Multi, která sází na propracované...

Jste milovníky klasického stylu a sofistikované elegance? Pak se nechte okouzlit kolekcí Salsa Multi, která sází na propracované vzorování a jemné naturální barvy. Koberec celou místnosti opticky doladí, sjednotí, a zároveň ji dodá na výjimečnosti. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Tento velmi oblíbený kus Koberec Universal Salsa Multi, 60 je k dostání rovnou tady a teď na našem webu v sekci koberce! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této populární kategorie za internetové ceny. Značka Universal nabízí vysoce kvalitní produkty za super cenu!

Velmi prodávaný výrobek Koberec Universal Salsa Multi, 60 od dodavatele kvalitních produktů Universal snadno najdete aktuálně ve slevě. Výhodně za super cenu 569 Kč.