Koberec Universal Sherry Caramelo, 160 x 230 cm

S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka... více informací »
Koberec Universal Sherry Caramelo
Značka: Universal
4 690 Kč
Ověřit dostupnost »
S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka...

S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka proti studené podlaze.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.


Často hledaný kus Koberec Universal Sherry Caramelo, 160 x 230 cm lze získat bezstarostně tady u nás v populární sekci koberce! Připravili jsme ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky z pohodlí domova! To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Universal prodává top výrobky. za výborné peníze.

Kvalitní výrobek Koberec Universal Sherry Caramelo, 160 x 230 od značky s tradicí a dobrou pověstí Universal máte možnost dostat v naší online nabídce napořád výhodně! V akci za 4 690 Kč.