Koberec Universal Tivoli Dice, 140 x 200 cm

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové... více informací »
Koberec Universal Tivoli Dice
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové...

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové a liniové vzorování v tónově vyladěných barvách. Tento koberec dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento unikátní produkt naleznete teď tu na webu zařazený v rubrice koberce! Nyní můžete najít ještě další produkty z této sekce za příznivou cenu. Významný výrobce Universal má na skladě top sortiment za příznivé ceny! Vždyť to vidíte sami. Máme toho více, mrkněte na další kvalitní produkty značky Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Koberec Universal Tivoli Dice, od společnosti Universal můžete získat na našich stránkách teď napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 2 790 Kč.