Koberec Universal Tivoli Dots, 140 x 200 cm

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové... více informací »
Koberec Universal Tivoli Dots
Značka: Universal
2 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové...

Rozvernost moderního stylu, ve které hrají hlavní roli barvy. Tímto heslem se řídí kolekce Tivoli, která sází na trendy bodové a liniové vzorování v tónově vyladěných barvách. Tento koberec dodá vaší místnosti na výjimečnosti, a zároveň splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Výjimečný kus Koberec Universal Tivoli Dots, od výrobce Universal můžete sehnat u nás právě trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 2 790 Kč.