Koberec Universal Triangles, 200 x 290 cm

Zútulněte chodbu s chladnou podlahou nebo osvěžte kuchyni i obývák. S koberci Universal to půjde jedna radost. Můžete totiž... více informací »
Koberec Universal Triangles
Značka: Universal
6 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Zútulněte chodbu s chladnou podlahou nebo osvěžte kuchyni i obývák. S koberci Universal to půjde jedna radost. Můžete totiž...

Zútulněte chodbu s chladnou podlahou nebo osvěžte kuchyni i obývák. S koberci Universal to půjde jedna radost. Můžete totiž vybírat z nepřeberného množství netradičních vzorů i jednobarevných, elegantnějších kousků. Díky použitému materiálu se navíc můžete spolehnout na bezproblémovou údržbu a zářivé barvy ♥

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.


Velmi oblíbený produkt Koberec Universal Triangles, 200 x můžete získat aktuálně u nás zařazený v kategorii koberce! Máme pro vás zcela nové produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny!

Super produkt Koberec Universal Triangles, 200 x od odblíbeného výrobce Universal lze pořídit právě zde za výhodnou cenu. Nyní získáte od 6 490 Kč.