Koberec Vitaus Alex, 80 x 150 cm

Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který... více informací »
Koberec Vitaus Alex
Značka: Vitaus
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který...

Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který každou návštěvu upoutá na první pohled. Navíc je jemný a příjemný na dotek, takže vám poskytne komfort.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Nejprodávanější produkt Koberec Vitaus Alex, 80 máte možnost koupit lehce tu v populární rubrice koberce! Prozkoumejte akční produkty z naší kategorie za výborné peníze. Věhlasný výrobce Vitaus vás obohatí o skvělý sortiment.! Přesvědčte se. To však není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční kousek Koberec Vitaus Alex, 80 x 150 od předního výrobce Vitaus jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní opravdu levně. Cenově vychází na 999 Kč.