Koberec Vitaus Isla, 80 x 150 cm

Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který... více informací »
Koberec Vitaus Isla
Značka: Vitaus
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který...

Díky výrazným barvám a originálnímu vzoru se koberec značky Vitaus může stát centrálním prvkem vašeho interiéru, který každou návštěvu upoutá na první pohled. Navíc je jemný a příjemný na dotek, takže vám poskytne komfort.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.


Levný produkt Koberec Vitaus Isla, 80 x 150 cm je k získání rovnou tady na našich stránkách v sekci koberce. Vyhledejte si ještě podobné zboží z naší rubriky ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Vitaus vyrábí prvotřídní sortiment.! Nové kousky každý den.

Exkluzivní produkt Koberec Vitaus Isla, 80 x 150 od značky se zárukou kvality Vitaus můžete dostat online za parádní cenu! Akční cena od 999 Kč.