Koberec Vitaus Malika Sunda, 60 x 100 cm

Což takhle pořídit si koberec? Takový, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C a je protiskluzavý. Takovou kombinaci těžko... více informací »
Koberec Vitaus Malika Sunda
Značka: Vitaus
449 Kč
Ověřit dostupnost »
Což takhle pořídit si koberec? Takový, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C a je protiskluzavý. Takovou kombinaci těžko...

Což takhle pořídit si koberec? Takový, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C a je protiskluzavý. Takovou kombinaci těžko pohledat, ale Vitaus to umí!

Jejich koberce jsou vyrobeny z mikrovláken polyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako kuchyně nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.


Hodně prodávaný výrobek Koberec Vitaus Malika Sunda, dostanete aktuálně u nás v rubrice koberce! Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Vitaus. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Vitaus pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty. skutečně levně.

Vysoce kvalitní produkt Koberec Vitaus Malika Sunda, 60 x od skvělé a známé značky Vitaus je k dispozici na našich stránkách nyní za výborné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 449 Kč.