Koberec Vitaus Sophia, 50 x 80 cm

Pořiďte si domů koberec, který nejen dobře vypadá a místnost mile oživí, ale který toho také hodně vydrží. Tento je vyroben... více informací »
Koberec Vitaus Sophia
Značka: Vitaus
449 Kč
Ověřit dostupnost »
Pořiďte si domů koberec, který nejen dobře vypadá a místnost mile oživí, ale který toho také hodně vydrží. Tento je vyroben...

Pořiďte si domů koberec, který nejen dobře vypadá a místnost mile oživí, ale který toho také hodně vydrží.

Tento je vyroben z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží, jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak ho můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Tento nejprodávanější produkt Koberec Vitaus Sophia, 50 x 80 cm dostanete ještě na webu umístěný v sekci koberce! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci!

Oblíbený a kvalitní kousek Koberec Vitaus Sophia, 50 od společnosti s výborným jménem Vitaus můžete sehnat právě za příznivou cenu! Nyní můžete mít za 449 Kč.