Koberec Vitauss Rose, ⌀ 80 cm

Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v... více informací »
Koberec Vitauss Rose
Značka: Vitaus
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v...

Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.


Oblíbený a kvalitní výrobek Koberec Vitauss Rose, ⌀ 80 cm seženete bezprostředně tu na našich stránkách ve známé rubrice koberce. Vyhledejte si ještě další kousky ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Vitaus vám může poskytnout špičkové produkty ! Nové kousky každý den.

Kvalitní a žádaný produkt Koberec Vitauss Rose, ⌀ 80 značky Vitaus máte možnost dostat tady a teď za akční cenu! Nyní zakoupíte za 699 Kč.