Koupelnová předložka Rabbit New ivory, 60 x 90 cm

Koupelnovou předložku Rabbit New si zamiluje každý, kdo má rád moderní nadčasové kousky v domácnosti. Předložka je určena... více informací »
Koupelnová předložka Rabbit New ivory
Značka: 4Home
589 Kč
Ověřit dostupnost »
Koupelnovou předložku Rabbit New si zamiluje každý, kdo má rád moderní nadčasové kousky v domácnosti. Předložka je určena...

Koupelnovou předložku Rabbit New si zamiluje každý, kdo má rád moderní nadčasové kousky v domácnosti. Předložka je určena především do koupelny, ale jistě bude slušet i jiným místům. Je opatřena protiskluzovou úpravou, má velmi jemný, měkký a na dotek příjemný vlas, jeho výška je 20 mm.
Tento zlevněný produkt Koupelnová předložka Rabbit New ivory, 60 x jde sehnat rovnou tady u nás v populární sekci koberce a koberečky! Získejte oblíbené výrobky z této populární kategorie za parádní cenu! Významný dodavatel 4Home pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží. za překvapivě výhodnou cenu!

Tento velmi žádaný produkt Koupelnová předložka Rabbit New ivory, od dodavatele se skvělou pověstí 4home snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Právě teď jen za 589 Kč.