Krémovo-šedý koberec Bonami Selection Dottie, 140 x 200 cm

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy... více informací »
Krémovo-šedý koberec Bonami Selection Dottie
Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy...

Nechte se nalákat na produkty značky Bonami Selection, kterou pro vás na Bonami exkluzivně přinášíme. Mezi jejich společné rysy patří jak precizní pracování, tak i pečlivý výběr kvalitních a zároveň praktických materiálů.

Jedním z nich je i tento moderní koberec z kolekce Dottie, který nenásilně ozvláštní vzhled ložnice nebo třeba obýváku. Jeho polypropylenová vlákna jsou navíc upravena speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, která dodá na odolnosti a zároveň jemnosti pro vaše bosé nožky.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.

Hodně prodávaný produkt Krémovo-šedý koberec Bonami Selection Dottie, 140 x 200 cm naleznete mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice koberce! Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této známé sekce za outletovou cenu.

Tento zlevněný produkt Krémovo-šedý koberec Bonami Selection Dottie, od přední značky Bonami Selection lze zakoupit teď za báječnou cenu. Nabídky od 2 690 Kč.