Krémový koberec Mint Rugs Nomadic, 80 x 150 cm

Nalaďte svůj domov na lehkou bohémskou notu s kobercem z kolekce Nomadic. Jeho jemný vzor skvěle doplní odvážně eklektický... více informací »
Krémový koberec Mint Rugs Nomadic
Značka: Mint Rugs
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Nalaďte svůj domov na lehkou bohémskou notu s kobercem z kolekce Nomadic. Jeho jemný vzor skvěle doplní odvážně eklektický...

Nalaďte svůj domov na lehkou bohémskou notu s kobercem z kolekce Nomadic. Jeho jemný vzor skvěle doplní odvážně eklektický i minimalisticky zařízený interiér. Vaše bosé nohy si jej navíc zamilují pro jeho neodolatelně měkký, vysoký vlas.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Nový produkt jde získat přímo tady na webu zařazený v sekci koberce. Připravili jsme pro vás akční výrobky ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbená značka Mint Rugs dlouhodobě nabízí skvělé zboží.! Nakupujte výhoděn u nás.

Oblíbený a kvalitní produkt Krémový koberec Mint Rugs Nomadic, 80 od známé kvalitní značky Mint Rugs máte možnost pořídit tady trvale výhodně! Nabídky již od 1 990 Kč.