Krémový koberec Mint Rugs Todra, 80 x 150 cm

Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Todra. Přírodně laděná barevnost v odstínech... více informací »
Krémový koberec Mint Rugs Todra
Značka: Mint Rugs
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Todra. Přírodně laděná barevnost v odstínech...

Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Todra. Přírodně laděná barevnost v odstínech béžové a šedé v nenásilné kombinaci s etnickými vzory dělá z tohoto koberce univerzální, ale přesto zajímavý kousek.

Stejně tak i vaše bosé nohy si užijí haptický zážitek, kdy se na koberci střídají pruhy s měkoučkým vysokým vlasem a hladce tkanými plochami.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Vynikající kus Krémový koberec Mint Rugs od top značky Mint Rugs máte možnost sehnat aktuálně za výhodné peníze. Právě teď jen za 1 490 Kč.