Krémový koberec Universal Kai Geo, 57 x 115 cm

Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na... více informací »
Krémový koberec Universal Kai Geo
Značka: Universal
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na...

Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na koberce z polypropylenu. Vzhledově jsou od ručně tkaných koberců k nerozeznání. A pokud vás od peršanů odrazuje přílišná barevnost, nechte se jimi jen inspirovat a sáhněte po modernějším vzhledu a neutrální barvě.

Vzor, který se objevuje na tradičních kelim kobercích, hezky doplní moderní interiér a obvykle se líbí i lidem, kteří si jinak v ornamentech a zdobnosti moc nehoví.

Koberec je ošetřen metodou heat-frisé?, která mu dodává větší pevnost a koberec se stane se odolnější vůči poškození. Zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce: barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Zajímavý produkt Krémový koberec Universal Kai od značky s dobrým jménem Universal lze sehnat na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 649 Kč.