Kvalitex Bavlněné povlečení černá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice.... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení černá
Značka: Kvalitex
789 Kč
Ověřit dostupnost »
Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice....

Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice. Povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí, je mimořádně příjemné na dotek, což zaručuje maximální pohodlí při odpočinku. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu.Povlečení je vyrobené v České republice.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm

Velmi žádaný kus Kvalitex Bavlněné povlečení černá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x od dodavatele kvalitních produktů Kvalitex lze koupit momentálně na webu za skvělou cenu! Cena od 789 Kč.