Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Campus šedá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí motiv proužků a kostek v kombinaci šedé a červené. Materiál povlečení... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Campus šedá
Značka: Kvalitex
779 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí motiv proužků a kostek v kombinaci šedé a červené. Materiál povlečení...

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí motiv proužků a kostek v kombinaci šedé a červené. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Povlečení je z obou stran stejné. Zapínání u povlečení není po celé šíři, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Výrobce doporučuje povlečení prát, sušit a žehlit naruby. Povlečení je vyrobené v České republice.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm Designový produkt Kvalitex Bavlněné povlečení Delux máte možnost najít přímo tu na stránkách v rubrice ložní povlečení. Pořiďte si ještě další produkty z naší rubriky v akci!

Designový výrobek Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Campus šedá, 220 x 200 od výrobce Kvalitex můžete dostat v naší online nabídce za super peníze. Nyní pořídíte jen za 779 Kč.