Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Hvězdy, černá, 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí vzor hvězd. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Hvězdy
Značka: Kvalitex
1 229 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí vzor hvězd. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a...

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí nestárnoucí vzor hvězd. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Povlečení je z obou stran stejné.Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Povlečení je vyrobené v České republice. Výrobce doporučuje povlečení prát, suši a žehlit naruby.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 200 x 200 cm

Tento žádaný produkt Kvalitex Bavlněné povlečení Delux od známého dodavatele Kvalitex lze sehnat zrovna dnes v akci! Nabídky již od 1 229 Kč.