Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Nala šedá, 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí elegantní květinový vzor na tmavě šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Nala šedá
Značka: Kvalitex
1 229 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto stylové bavlněné povlečení zdobí elegantní květinový vzor na tmavě šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi...

Toto stylové bavlněné povlečení zdobí elegantní květinový vzor na tmavě šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Povlečení je z obou stran stejné. Zapínání u povlečení není po celé šíři, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Výrobce doporučuje povlečení prát, sušit a žehlit naruby. Povlečení je vyrobené v České republice.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 200 x 200 cm Velmi žádaný produkt Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Nala dostanete bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v rubrice ložní povlečení! Nyní koupíte podobné produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Kvalitex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Nala šedá, 200 x 200 cm, 2 od známé značky Kvalitex můžete najít na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 1 229 Kč.