Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Sanel šedá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 80 cm

Toto stylové bavlněné  povlečení zdobí motiv peříček na bílém a šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi jemný a... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení Delux Sanel
Značka: Kvalitex
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto stylové bavlněné  povlečení zdobí motiv peříček na bílém a šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi jemný a...

Toto stylové bavlněné  povlečení zdobí motiv peříček na bílém a šedém podkladu. Materiál povlečení je velmi jemný a příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou hustotou jemných přízí, které vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Zapínání u povlečení není po celé šíři, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu. Výrobce doporučuje povlečení prát, sušit a žehlit naruby. Povlečení je vyrobené v České republice.Souprava obsahuje:

2x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm
Hodně povedený produkt dostanete právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci nábytek. Nyní získáte kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Oblíbený výrobce Kvalitex vám představuje velmi kvalitní produkty.!

Levný produkt Kvalitex Bavlněné povlečení Delux od společnosti s úžasnou pověstí Kvalitex snadno najdete aktuálně za příznivou cenu! Výhodně za 799 Kč.